Na pewno zastanawiamy się nad tym, jak spędzić czas wolny w domu. W końcu, gdy nie ma prądu, to wydaje się, że naprawdę już nic nie możemy zrobić poza siedzeniem i gapieniem się w ścianę. Normalnie weszlibyśmy na internet i poszukali tematu: jakie gry polecacie. Na pewno znaleźlibyśmy sporo ciekawych zagadnień, z których moglibyśmy skorzystać.

Jednak tym razem musimy sami na coś wpaść i na pewno nam się to uda. Trzeba jedynie trochę się zastanowić, pomyśleć, co lubimy robić i wciągnąć do zabawy również bliskich. Na pewno wspólnie będziemy się fantastycznie bawić i nie zanudzimy się ani przez chwilę. W takim razie pomyślmy, co możemy ciekawego porobić.

Na początek może warto zajrzeć do szafy i przejrzeć, jakie gdy mamy

planszówka

W końcu na pewno coś mamy. Na pewno nie raz dostawaliśmy coś pod choinkę lub na urodziny albo od znajomych. Możemy być pewni, że trochę się tego nazbierało, więc na pewno nie zmarnujemy tutaj ani jednej chwili naszego wolnego czas. Zacznijmy jednak od czegoś łatwego. Są na pewno tutaj puzzle. W dzieciństwie na pewno uwielbialiśmy je układać. Sami albo z rodzeństwem. Dlaczego zatem nie mielibyśmy teraz tego zrobić? W końcu jest to naprawdę fantastyczna zabawa. Mamy obrazek i musimy go ułożyć. Możemy zrobić wyścigi, kto szybciej to zrobi.

Albo wziąć najbardziej skomplikowane i spróbować je ułożyć. Jest jeszcze jedna opcja. Bierzemy kilka pudełek, mieszamy puzzle między sobą i próbujemy je ułożyć. Tak, jest to skomplikowana wersja, ale na pewno nam się spodoba. W końcu jest to fantastyczna zabawa, z której powinniśmy skorzystać i nie marnować czasu na marudzenie, że nie ma prądu. Jednak to dopiero pierwsza z możliwością, na jakie możemy się zdecydować. A będzie ich znacznie więcej. W takim razie spójrzmy na kolejną. Znaleźliśmy na pewno tutaj wiele planszowych gier. Może są w komplecie, a może nie. Jeśli nie, to możemy sami dorobić własne zasady.

Wystarczy, że połączymy kilka planszówek w jedno, weźmiemy piony i grajmy. Na pewno będzie to fantastyczna zabawa. A jeśli mamy trochę więcej wyobraźni i ochoty, to możemy nawet stworzyć własną grę, która na pewno podbije serca naszych bliskich. W takim razie jest to kolejna niesamowita zabawa, na którą naprawdę warto będzie się zdecydować. Co jeszcze? A może pobawimy się w opowiadanie historii. To tez jest fantastyczne. Na pewno znamy czarne historie. Wtedy trzeba odgadnąć, jak doszło do danej zbrodni. Tym razem jednak będziemy tylko opowiadać własne albo możemy zrobić tak, że nasi słuchacze muszą się czegoś domyślić albo na koniec będą odpowiadać na jakieś pytania. Opcji jest naprawdę sporo, a to od nas zależy, na którą się konkretnie zdecydujemy. Na pewno jednak będzie to fantastyczna zabawa. Podobnie jak poprzednie.

jakie gry polecacie

Dobrze, a co jeśli mamy ochotę na trochę ruchu? To tez nic stracone. Na pewno znamy wiele podstawowych zabaw, w które bawiliśmy się jeszcze jako dzieci. Możemy na przykład zagrać w berka lub chowanego. W pierwszej opcji wystarczy trochę podwórka, po którym można się gonić. W przypadku drugiej zabawy przydałoby się trochę kryjówek, za którymi możemy się schronić. W każdym razie na pewno zależy nam na tym, by się dobrze przy tym bawić. Możemy również wybrać się na paintball albo do laser house. Na pewno to również przypadnie nam do gustu. Jednak tym razem skupiamy się na własnym domu, ponieważ na tym nam zależy.

W każdym razie warto jednak zastanowić się, czy nie znamy jeszcze jakiś innych gier. A, właśnie. Są przecież karty, a one same w sobie dają cały ogrom możliwości. Wszystko zależy jedynie od tego, jakie gry znamy. Jednak nikomu nie jest obca gra w wojnę czy w makao. Jest jeszcze remik, brydż, poker i wiele innych odmian różnych gier dla mniejszej i większej ilości graczy. W takim razie musimy sprawdzić, kto byłby chętny z nami zagrać i wciągnąć go w tę naprawdę niesamowitą przygodę, która może potrwać naprawdę długi czas. W takim razie nie marnujmy ani jednej chwili naszego dnia. Warto już teraz wziąć się do roboty i pomyśleć, jak chcemy spędzić ten wolny czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here