Wielu mężczyzn nadal uważa, że ​​przeszczep włosów warszawa to zabieg zdecydowanie nie dla nich. Jednak transplantacja włosów warszawa jest niezawodna, skuteczna i wcale nie taka droga.

Pielęgnacja włosów i przeszczep włosów warszawa

Pomysł przeszczepu włosów może budzić podejrzenia u niektórych mężczyzn. Fakt, że „cudowne” produkty, które mają sprawić, że włosy odrastają, są w sprzedaży od dziesięcioleci, niewątpliwie wciąż rodzi pytania o jakąkolwiek skuteczną metodę, którą można wykorzystać do pozbycia się łysienia.Opcja przeszczepu włosów stała się jednak coraz bardziej powszechna u mężczyzn. Może za sprawą znanych aktorów, jak np. Matthew McConaughey, który nagle w tajemniczy sposób odzyskał linię włosów.Klinika włos warszawa to miejsce, w którym można wykonać zabieg i cieszyć się długi czas bujną czupryną.

Klinika włosa warszawa — dlaczego warto wypróbować metodę na trwale gęste włosy?

Przeszczep włosów warszawa może być skutecznym rozwiązaniem np. w przypadku dziedzicznego wypadania włosów.

Ceny zaczynają się od kilku tysięcy złotych do kilkudziesięciu tysięcy, w zależności od kliniki i oferty. Koszt nie wydaje się wysoki, zwłaszcza że ​​zwykle wystarczy jedna lub dwie sesje, a wyniki są bardzo skuteczne. Koszt może również zależeć od stopnia łysienia pacjenta, ponieważ determinuje to liczbę implantów. Jeśli chcesz po prostu pozbyć się łysych plam i odzyskać linię włosów, może to nie być wcale takie drogie.

Proces nie jest bolesny

Proces chirurgiczny składa się z dwóch głównych etapów. Pierwszy polega na usunięciu mieszków włosowych z okolic szyi (gdzie łysienie rzadko występuje), które następnie wszczepia się w miejsce, które chcemy „wypełnić” włosami.

Pierwsza część procesu wcale nie jest bolesna, ponieważ obszar jest znieczulony. Implantacja nie jest bolesna, podobnie jak zrobienie tatuażu.

Chirurgia plastyczna nie zaszkodzi Twojej męskości

Ze wszystkich operacji kosmetycznych, które możesz wykonać, jest to prawdopodobnie jedna z najmniej inwazyjnych i taka, która nie ma potencjalnie skutków (jak na przykład w przypadku wykonywania operacji plastycznych twarzy). Jeśli poprawić swój wizerunek i samopoczucie, nie myśli o tym jako o czymś negatywnym lub przesadnym, ale raczej ciesz się możliwością odzyskania włosów.

Klinika włosa warszawa — przeszczep włosów sposobem na wypadanie włosów

Czy nosisz fryzurę zakrywającą czoło lub te części, które powodują łysienie? Czy nosisz czapkę, żeby ukryć łysinę? Kiedy zdecydujesz się na przeszczep włosów, wszystkie te problemy znikną.

Prawda jest taka, że ​​jak każdy inny zabieg kosmetyczny, transplantacja włosów warszawa może przywrócić Ci pewność siebie i sprawić, że Twoje włosy będą wyglądać tak, jak zawsze chciałeś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here